KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052151

nr 1405 2151

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "Cypriotiskt hus". Signerad Greta Knutson 1988. Akvarell, motivet: 32x23cm, yttermått inklusive ram: 52x35cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:56:57

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer